infos.ro
TV Program

11.04.2021
3 PM
4 PM
5 PM
6 PM
Acasa
 
15:00 - 16:00
Razbunare pe tocuri
16:00 - 17:00
Tânăr și Neliniștit
17:00 - 18:00
Dragostea nu uita
18:00 - 19:00
La usa ta, iubirea
Acasa Gold
 
14:30 - 15:30
Şi fără sâni există Paradis
15:30 - 16:30
Legea iubirii
16:30 - 17:30
Te voi gasi, te voi iubi
17:30 - 18:30
Razboiul sexelor
18:30 - 19:30
Legea iubirii
Acasa Tv Hd
 
15:00 - 16:00
Razbunare pe tocuri
16:00 - 17:00
Tânăr și Neliniștit
17:00 - 18:00
Dragostea nu uita
18:00 - 19:00
La usa ta, iubirea
Alfa Omega Tv
 
15:00 - 16:00
Rugul Aprins
16:00 - 16:30
Jerusalem Dateline
16:30 - 17:00
Cartea Cărților
17:00 - 17:30
Jovis Bon Hovis și echipa
17:30 - 18:00
Gaither pentru România
18:00 - 19:00
Program muzical
Animal Planet
 
DOC 14:40 - 15:35
Grădina Zoologică din Bronx
DOC 15:35 - 16:30
Pisici infernale
DOC 16:30 - 17:25
Pisici infernale
DOC 17:25 - 18:20
Pitbuli şi condamnaţi
DOC 18:20 - 19:15
Viață de veterinar
Antena 1
 
13:15 - 16:15
Te cunosc de undeva
FILM 16:15 - 19:00
Contele de Monte Cristo
Antena International
 
14:30 - 15:30
Nuntă cu scântei
15:30 - 16:30
Star Magazine
16:30 - 17:00
Cea mai tare din parcare
17:00 - 19:00
Mireasa
Antena Stars
 
14:00 - 15:45
Star Magazin
15:45 - 16:00
Teleshopping
16:00 - 19:00
Mămici de pitici cu lipici
Axn
 
FILM 14:55 - 16:55
Îngerii lui Charlie
FILM 16:55 - 19:10
Agenții de rezervă
Axn Black
 
14:30 - 15:05
Totalcar
15:05 - 15:40
Totalcar
15:40 - 16:35
Virus
16:35 - 17:30
Virus
17:30 - 18:30
Virus
18:30 - 19:25
Virus
Axn Hd
 
FILM 14:55 - 16:55
Îngerii lui Charlie
FILM 16:55 - 19:10
Agenții de rezervă
Axn Spin
 
15:00 - 15:45
NCIS: New Orleans
15:45 - 16:30
NCIS: Anchetă militară
16:30 - 17:15
NCIS: Anchetă militară
17:15 - 17:50
Ce e nou în eSports
17:50 - 18:25
Ce e nou în eSports
18:25 - 19:00
Ce e nou în eSports
Axn White
 
14:10 - 15:05
Memorie perfectă
15:05 - 16:15
Psihologia crimei
16:15 - 17:30
Psihologia crimei
17:30 - 18:45
Psihologia crimei
18:45 - 19:40
Artă și mistere
B1 Tv
 
15:00 - 16:00
Știrile B1
16:00 - 17:45
Imperiul Amazon
17:45 - 18:00
Teleshopping
18:00 - 19:00
Știrile B1
Bbc Earth
 
14:15 - 15:05
Vreme nimicitoare: Surprinsă pe camera de filmat
15:05 - 15:50
Vreme nimicitoare: Surprinsă pe camera de filmat
15:50 - 16:35
Vreme nimicitoare: Surprinsă pe camera de filmat
16:35 - 17:20
Vreme nimicitoare: Surprinsă pe camera de filmat
17:20 - 18:10
Vreme nimicitoare: Surprinsă pe camera de filmat
18:10 - 19:00
Vreme nimicitoare: Surprinsă pe camera de filmat
Bollywood Classics
 
FILM 14:00 - 17:00
Destin
FILM 17:00 - 19:20
Lustragiul
Bollywood Film
 
FILM 14:00 - 16:05
Speranța unui campion
FILM 16:05 - 18:25
7 păcate iertate
FILM 18:25 - 21:00
Vise londoneze
Bollywood Tv
 
15:00 - 15:30
Culoarea iubirii
15:30 - 16:00
Culoarea iubirii
16:00 - 16:35
Culoarea iubirii
FILM 16:35 - 19:50
Sclavia
Cbs Reality
 
14:55 - 15:20
Judecătoarea Judy
15:20 - 15:45
Judecătoarea Judy
15:45 - 16:10
Judecătoarea Judy
16:10 - 16:35
Judecătoarea Judy
16:35 - 17:00
Polițiști pe motocicletă
17:00 - 17:25
Recuperatorii din San Fernando Valley
17:25 - 17:50
Recuperatorii din San Fernando Valley
17:50 - 18:15
Recuperatorii din San Fernando Valley
18:15 - 18:40
Recuperatorii din San Fernando Valley
18:40 - 19:30
Cazuri neelucidate cu Donal MacIntyre
Cinemax
 
FILM 13:40 - 16:00
Naufragiatul
FILM 16:00 - 17:50
A trăi
FILM 17:50 - 19:30
Zoe a mea 
Cinemax 2
 
FILM 13:55 - 17:40
Cei care muncesc
FILM 17:40 - 19:45
Good Will Hunting
Cinemax 2 Hd
 
FILM 13:55 - 17:40
Cei care muncesc
FILM 17:40 - 19:45
Good Will Hunting
Cinemax Hd
 
FILM 13:40 - 16:00
Naufragiatul
FILM 16:00 - 17:50
A trăi
FILM 17:50 - 19:30
Zoe a mea 
Comedy Central Extra
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Crime Investigation Network
 
DOC 14:45 - 15:40
Secretele de la morgă
DOC 15:40 - 16:35
Secretele de la morgă
DOC 16:35 - 17:30
Primele 48 de ore
DOC 17:30 - 18:25
Primele 48 de ore
DOC 18:25 - 19:15
Serviciul Omoruri
Davinci Learning
 
DOC 15:00 - 15:15
Când voi fi mare
DOC 15:15 - 15:30
Când voi fi mare
DOC 15:30 - 15:45
Știi oare?
DOC 15:45 - 16:00
Știi oare?
DOC 16:00 - 16:30
eXplorare Știința la domiciliu
DOC 16:30 - 17:00
eXplorare Știința la domiciliu
DOC 17:00 - 17:20
Am zis invenție?
DOC 17:20 - 17:30
Cum să faci bine lucrurile
DOC 17:30 - 18:00
Geniu absolut cu Dick și Dom
DOC 18:00 - 18:30
Vânătorii de Istorie
DOC 18:30 - 19:00
Știința maximă
Digi Animal World
 
DOC 14:45 - 15:10
Animale la datorie
DOC 15:10 - 15:55
Minunata lume a puilor de caine
DOC 15:55 - 16:55
Vestul salbatic al Angliei
DOC 16:55 - 17:40
Înapoi, în sălbăticie
DOC 17:40 - 18:35
Insulele tropicale ale planetei
DOC 18:35 - 19:20
Viața secretă a puilor de bufniță
Digi Sport 1
 
14:30 - 15:30
Live Serie A: Inter - Cagliari Serie A
15:30 - 15:45
Live Stirile Digi Sport
15:45 - 17:00
Live Liga Digi Sport
17:00 - 17:45
Live Handbal F.: TSKA Moscova - CSM Bucuresti EHF Champions League
17:45 - 18:00
Live Stirile Digi Sport
18:00 - 18:30
Live Handbal F.: TSKA Moscova - CSM Bucuresti EHF Champions League
18:30 - 19:00
Live Stirile Digi Sport
Digi World
 
DOC 15:00 - 15:50
America, văzută de sus
DOC 15:50 - 16:00
Digi Portret - Cristian Lascu
DOC 16:00 - 16:40
Omul uraganelor
DOC 16:40 - 16:45
Digi portret - Dan Perjovschi
DOC 16:45 - 16:55
Digi Portret - Radu Gologan
DOC 16:55 - 17:45
Luptătorii aerului
DOC 17:45 - 17:50
Digi Portret - balerina Andra Ionete
DOC 17:50 - 18:00
Digi Portret - Cãtãlin Cîrstoveanu
DOC 18:00 - 18:45
Războiul în culori
DOC 18:45 - 18:50
Digi Portret - Rãzvan Penescu
DOC 18:50 - 19:00
Filler Digipedia Stiinta 2
Discovery Channel
 
DOC 15:00 - 16:00
Comori arhitecturale recuperate
DOC 16:00 - 16:30
Vânătorii de artefacte
DOC 16:30 - 17:00
Vânătorii de artefacte
DOC 17:00 - 17:30
Ant Anstead, maestrul mecanicii
DOC 17:30 - 18:00
Ant Anstead, maestrul mecanicii
DOC 18:00 - 18:30
Mike Brewer: În lumea mașinilor
DOC 18:30 - 19:00
Mike Brewer: În lumea mașinilor
Discovery Science Hd
 
DOC 14:38 - 15:02
Cum se fabrică diverse lucruri?
DOC 15:02 - 15:26
Cum se fabrică diverse lucruri?
DOC 15:26 - 15:50
Cum se fabrică diverse lucruri?
DOC 15:50 - 16:14
Cum se fabrică diverse lucruri?
DOC 16:14 - 17:02
Mega proiecte
DOC 17:02 - 17:50
Mega proiecte
DOC 17:50 - 18:40
Mega proiecte
DOC 18:40 - 19:30
Erori tehnologice remediate
Discovery Showcase Hd
 
DOC 14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
DOC 15:15 - 18:00
Românii au talent
DOC 18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Diva
 
FILM 14:00 - 16:00
Misterele de la Chronicle: Cadavrul din iaz
FILM 16:00 - 18:00
Misterele de la Chronicle: Ajutor letal
18:00 - 20:00
Crimele din Midsomer
Docu Box Hd
 
DOC 15:00 - 16:00
Nomazi
DOC 16:00 - 16:30
Ţărmuri îndepărtate
DOC 16:30 - 17:00
Ţărmuri îndepărtate
DOC 17:00 - 18:30
Zapata trăieşte
DOC 18:30 - 19:00
Mintea îţi joacă feste
Doq
 
DOC 14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
DOC 15:15 - 18:00
Românii au talent
DOC 18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Eurosport 2
 
15:00 - 16:00
Tenis: Circuitul Mondial ATP 1000, la Monte Carlo, în Monaco
16:00 - 18:00
Tenis: Circuitul Mondial ATP 1000, la Monte Carlo, în Monaco
18:00 - 20:00
Tenis: Circuitul Mondial ATP 1000, la Monte Carlo, în Monaco
Fight Box Hd
 
13:55 - 16:15
King of Kings - World GP, Germany, 26.09.2020 - Part I
16:15 - 19:10
King of Kings - World GP, Germany, 26.09.2020 - Part II
Film Cafe
 
13:15 - 15:10
Sheherazada: O Mie si Una de Nopți
FILM 15:10 - 17:15
Honey
FILM 17:15 - 19:20
Două pupeze albe
Filmbox
 
13:50 - 15:15
Sfârșitul lumii
15:15 - 16:40
Sfârșitul lumii
FILM 16:40 - 18:40
Inimi zbuciumate
FILM 18:40 - 20:35
Monte Walsh
Filmbox Family
 
FILM 12:20 - 15:25
Transport către Africa
FILM 15:25 - 16:50
Minele regelui Solomon
FILM 16:50 - 18:15
Minele regelui Solomon
FILM 18:15 - 19:40
Safari african
Filmbox Hd
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Filmbox Plus
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Filmbox Premium
 
FILM 14:55 - 16:40
Celebritate
FILM 16:40 - 18:10
Totul e sa ai curaj!
FILM 18:10 - 19:30
Problemă de familie
Fine Living
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Hbo
 
FILM 14:45 - 16:30
007: Partea lui de consolare
FILM 16:30 - 17:55
Șefele
FILM 17:55 - 20:00
Ad Astra
Hbo 2 Hd
 
14:55 - 16:40
În căutarea lui Nemo
FILM 16:40 - 18:40
A naibii dragoste
FILM 18:40 - 20:30
Maria, Regina României
Hbo 3
 
FILM 14:15 - 15:45
Suflet de muzician
FILM 15:45 - 17:25
Viața în Londra
FILM 17:25 - 19:00
Aur și secrete: Echipa de gimnastică feminină a S.U.A
Hbo Hd
 
FILM 14:45 - 16:30
007: Partea lui de consolare
FILM 16:30 - 17:55
Șefele
FILM 17:55 - 20:00
Ad Astra
History Hd
 
DOC 14:50 - 15:20
Războiul depozitelor
DOC 15:20 - 15:50
Aşii amanetului
DOC 15:50 - 16:15
Aşii amanetului
DOC 16:15 - 16:45
Aşii amanetului
DOC 16:45 - 17:10
Aşii amanetului
DOC 17:10 - 18:05
Aşii amanetului
DOC 18:05 - 19:05
Top Gear
Id Investigation Discovery
 
DOC 15:00 - 16:00
Cazuri de crimă în Sud
DOC 16:00 - 17:00
Cazuri de crimă în Sud
DOC 17:00 - 18:00
Cazuri reale cu Aphrodite Jones
DOC 18:00 - 19:00
Cazuri reale cu Aphrodite Jones
Kanal D
 
14:30 - 16:00
Asta-i România!
16:00 - 18:00
Puterea dragostei
18:00 - 19:00
Știrile Kanal D
Look Plus Hd
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Nasul Tv
 
14:00 - 15:30
Păstorul cel bun
15:30 - 17:00
Timpurile actuale
17:00 - 19:00
Caravana Istetilor cu Ilinca Neculaita
Nat Geo Wild
 
DOC 15:00 - 16:00
Când prada ripostează
DOC 16:00 - 17:00
Când prădătorii atacă
DOC 17:00 - 18:00
Când prădătorii atacă
DOC 18:00 - 19:00
Când prădătorii atacă
Nat Geo Wild Hd
 
DOC 15:00 - 16:00
Când prada ripostează
DOC 16:00 - 17:00
Când prădătorii atacă
DOC 17:00 - 18:00
Când prădătorii atacă
DOC 18:00 - 19:00
Când prădătorii atacă
National Geographic
 
DOC 15:00 - 16:00
Comori pierdute ale Egiptului
DOC 16:00 - 17:00
Comori pierdute ale Egiptului
DOC 17:00 - 18:00
Înălțarea creștinismului
DOC 18:00 - 19:00
Povestea lui Dumnezeu, cu Morgan Freeman
National Geographic Hd
 
DOC 15:00 - 16:00
Comori pierdute ale Egiptului
DOC 16:00 - 17:00
Comori pierdute ale Egiptului
DOC 17:00 - 18:00
Înălțarea creștinismului
DOC 18:00 - 19:00
Povestea lui Dumnezeu, cu Morgan Freeman
National Tv
 
13:00 - 15:45
Start Show
15:45 - 16:30
Stan si Bran - momente de exceptie
16:30 - 18:30
Cei 7 ani de masa
18:30 - 19:00
Ştiri Naţional TV
Neptun Tv
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Paramount Channel
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Prima Tv
 
14:00 - 16:00
Poezie și delicatețuri
16:00 - 18:00
Cronica cârcotaşilor
18:00 - 19:30
Focus 18
Pro Cinema
 
FILM 14:30 - 16:15
O minune de băiat
16:15 - 18:15
Ce se întâmplă în Vegas...
18:15 - 20:30
La bloc
Pro Tv
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Protv International
 
15:00 - 16:00
Apropo Tv
16:00 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Speranta Tv
 
15:00 - 15:30
Dincolo de cuvinte
15:30 - 16:00
Intre doua lumi
16:00 - 17:00
Străinul din Galileea
17:00 - 18:00
Academica
18:00 - 19:00
Noi orizonturi
Sportro
 
13:00 - 16:00
Romanian Karting Masters – etapa1
16:00 - 19:00
Futsal: Clujana Cluj - CSL Ciorasti Vrancea
The Museum Channel Hd
 
DOC 14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
DOC 15:15 - 18:00
Românii au talent
DOC 18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Tlc
 
DOC 15:00 - 16:00
Gemenele Darcey și Stacey
DOC 16:00 - 17:00
Gemenele Darcey și Stacey
DOC 17:00 - 18:00
Gemenele Darcey și Stacey
DOC 18:00 - 19:00
Gemenele Darcey și Stacey
Travel Mix
 
DOC 15:00 - 15:30
Doi viezuri
DOC 15:30 - 16:00
Muzee sub lupa
DOC 16:00 - 16:30
Info trip
DOC 16:30 - 17:00
Info trip
DOC 17:00 - 17:30
Romania mea
DOC 17:30 - 18:00
Travel experience
DOC 18:00 - 18:30
Muzee sub lupa
DOC 18:30 - 19:00
Unicool prin lumea mare
Trinitas Tv
 
15:00 - 16:00
Valoarea faptei
16:00 - 18:00
Vecernia și slujba paraclisului
18:00 - 18:25
Cuvântul lui Dumnezeu pentru noi
18:25 - 18:45
Lecția de patrimoniu
18:45 - 19:00
Pașii pelerinului
Tv Paprika
 
15:00 - 15:30
Martin Shanahan: înnebunit după peşte
15:30 - 16:00
Ce găsim în frigider?
16:00 - 16:30
Martha Stewart: Lumea prăjiturilor
16:30 - 17:30
Jamie gătește italienește
17:30 - 18:35
River Cottage în Australia
18:35 - 19:35
Paul Hollywood: Savoarea oraşului
Tv1000
 
FILM 14:55 - 17:00
Jos cu dragostea!
FILM 17:00 - 19:25
Unde este dragostea?
Tvh
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Tvr 1
 
14:30 - 15:30
Politică şi delicateţuri
15:30 - 16:00
Adevăruri despre trecut
16:00 - 17:30
Handbal masculin, Liga Zimbrilor: Dobrogea Sud - Steaua Bucureşti
17:30 - 18:00
Vorbeşte corect!
18:00 - 19:00
Dosar România
Tvr 2
 
15:00 - 16:00
Drag de Romania mea!
16:00 - 18:00
Drag de Romania mea!
18:00 - 18:53
Reteaua de idoli
18:53 - 19:00
Sport
Tvr 3
 
14:00 - 15:30
În familie
15:30 - 15:45
Tură prin cultură
15:45 - 15:55
CULT@press
15:55 - 16:00
Maşina timpului
16:00 - 17:00
Cântec şi poveste
17:00 - 17:30
Reporter special
17:30 - 18:00
Reporter special
18:00 - 18:30
Telejurnal Moldova
18:30 - 19:00
Dialoguri cu Andrei Marga
Tvr Hd
 
14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
15:15 - 18:00
Românii au talent
18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Tvr International
 
15:00 - 16:00
A doua Romanie
16:00 - 16:30
Fraţi de viţă
16:30 - 17:00
Cooltura
17:00 - 18:00
Memorialul Durerii
18:00 - 18:30
Telejurnal Moldova
18:30 - 19:00
Retrospectiva săptămânii
Viasat Explorer
 
DOC 14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
DOC 15:15 - 18:00
Românii au talent
DOC 18:00 - 19:00
România, te iubesc!
Viasat History
 
DOC 11:10 - 16:25
Povestea secretă a Cavalerilor Templieri
DOC 16:25 - 17:30
Războiul secret
DOC 17:30 - 18:45
Istoria creștinismului
DOC 18:45 - 19:55
Istoria creștinismului
Viasat Nature
 
DOC 14:50 - 15:40
Nigel Marven: În sălbăticia Americii Centrale
DOC 15:40 - 16:35
Brazilia sălbatică
DOC 16:35 - 17:30
Brazilia sălbatică
DOC 17:30 - 18:25
Brazilia sălbatică
DOC 18:25 - 19:25
Marele dezgheț american
Viasat Nature History Hd
 
DOC 14:00 - 15:15
Şef sub acoperire
DOC 15:15 - 18:00
Românii au talent
DOC 18:00 - 19:00
România, te iubesc!