TV Program

22.05.2019
4 AM
5 AM
6 AM
7 AM
Acasa
 
07:15 - 08:15
Dragoste cu imprumut
06:00 - 07:30
Umbre din trecut
Acasa Gold
 
07:30 - 10:15
Vorbeşte lumea
Acasa Tv Hd
 
07:15 - 08:15
Dragoste cu imprumut
06:00 - 07:00
Umbre din trecut
Alfa Omega Tv
 
07:00 - 08:00
Calea, Adevărul și Viața (r) talk-show
06:45 - 07:00
Întrebări esențiale Crestere spirituala
Animal Planet
 
DOC 07:00 - 07:25
Întâlnire cu urangutanii
DOC 07:25 - 08:15
Monstrul cu cap-de-ciocan
DOC 06:36 - 07:00
Întâlnire cu urangutanii
Antena 1
 
07:00 - 08:00
Observator
06:00 - 07:00
Observator
Antena International
 
07:00 - 08:00
Star News
Antena Stars
 
06:15 - 07:00
Dosarele VIP
Axn
 
07:10 - 08:35
Dragon Ball Super
03:05 - 07:00
NCIS: Anchetă militară
Axn Black
 
07:00 - 10:00
Teleshop
05:00 - 07:00
Teleshop
Axn Hd
 
07:10 - 08:35
Dragon Ball Super
Axn Spin
 
04:30 - 07:05
Ce e nou în eSports
Axn White
 
07:00 - 12:00
Teleshop
05:00 - 07:10
Teleshop
B1 Tv
 
07:00 - 08:00
Lumea lui Banciu
06:45 - 07:30
Teleshopping
Bbc Earth
 
07:00 - 07:50
Viaţa la extreme
07:50 - 08:40
Vreme nimicitoare
Bollywood Classics
 
FILM 02:00 - 04:20
Provocarea
FILM 04:20 - 07:15
Inamicul Public
Bollywood Film
 
FILM 06:25 - 07:00
Rușinea
Bollywood Tv
 
FILM 02:20 - 04:50
Inimă tânără
04:50 - 05:10
Clipuri
FILM 05:10 - 08:20
De dimineața până seara
07:15 - 07:35
Clipuri
FILM 07:35 - 09:45
Cercul vicios
Cbs Reality
 
07:00 - 07:50
Şoferi periculoşi
07:50 - 08:15
Recuperatorii din San Fernando Valley
06:10 - 07:15
În culisele serviciilor de urgenţă britanice
Cinemax
 
FILM 07:00 - 08:35
Deschis la orice
Cinemax 2
 
FILM 07:00 - 08:45
Tiger Milk
Cinemax 2 Hd
 
FILM 07:00 - 08:45
Tiger Milk
Cinemax Hd
 
FILM 07:00 - 08:35
Deschis la orice
FILM 05:35 - 07:00
Întâlnirile de la biserică
Comedy Central Extra
 
07:00 - 07:30
Prietenii tăi
07:30 - 08:00
Prietenii tăi
06:30 - 07:45
A treia planeta de la Soare
Crime Investigation Network
 
DOC 07:00 - 07:20
Poliţia în direct
DOC 07:20 - 08:05
Primele 48 de ore
DOC 06:00 - 07:00
Orele dinaintea crimei
Davinci Learning
 
DOC 07:00 - 07:05
Întrebările lui Mily
DOC 07:05 - 07:15
Arta cu Mati și Dada
DOC 07:15 - 07:30
Știința culinară
DOC 07:30 - 08:00
Totul pentru copii
DOC 06:30 - 07:00
Ştiinţă pură
Digi Animal World
 
DOC 01:05 - 07:00
20 de capodopere naturale
Digi Life
 
DOC 07:15 - 08:10
Senzaţii tari
DOC 06:55 - 07:00
Pe drumul vinului
Digi Sport 1
 
07:00 - 07:30
Stirile Digi Sport
07:30 - 08:00
Stirile Digi Sport
Digi World
 
DOC 07:00 - 07:55
Locuri sacre Life+World
DOC 07:55 - 08:50
Ciudaţii pământului
DOC 06:50 - 07:00
Enciclopedia Smithsoniana
Discovery Channel
 
DOC 07:00 - 08:00
Maşini pe alese
DOC 06:00 - 07:00
Maşini pe alese
Discovery Science Hd
 
DOC 07:00 - 07:26
Cum se fabrică diverse lucruri?
DOC 07:26 - 07:51
Ştiinţa pe înţelesul tuturor
DOC 07:51 - 08:14
Ştiinţa pe înţelesul tuturor
DOC 06:12 - 07:00
Morgan Freeman în spaţiu
Discovery Showcase Hd
 
DOC 07:00 - 07:45
Poliţia veterinară din Houston
DOC 07:45 - 08:30
Mega proiecte
DOC 06:40 - 07:00
Regele bucătarilor
Diva
 
06:00 - 07:00
Misterele scrisorilor pierdute
Docu Box Hd
 
DOC 07:00 - 08:00
În concert - Mystiki Kompania
Doq
 
DOC 07:00 - 10:30
Ştirile Pro Tv
DOC 06:00 - 07:00
Ştirile Pro Tv
Eurosport 2
 
07:30 - 08:35
Tenis: Circuitul Mondial ATP 250, la Geneva, în Elveţia
06:00 - 07:00
Ciclism: Turul Italiei
Fight Box Hd
 
05:45 - 07:00
We Love MMA 44, 08.12.2018
Film Cafe
 
06:00 - 07:45
Teleshop
Filmbox
 
FILM 06:15 - 07:00
Omul pelican
Filmbox Family
 
FILM 07:00 - 08:45
Mandie și comoara Cherokee
FILM 06:45 - 07:00
Gilles
Filmbox Hd
 
07:00 - 10:30
Ştirile Pro Tv
06:00 - 07:00
Ştirile Pro Tv
Filmbox Plus
 
FILM 07:45 - 09:05
Barnie și micile sale nemulțumiri
Filmbox Premium
 
FILM 07:05 - 09:00
Vânătorii de fantome
FILM 06:05 - 07:00
Campioana
Fine Living
 
07:00 - 07:25
Vânătorii de case prin lume
07:25 - 07:50
Vânătorii de case prin lume
07:50 - 08:15
Lux la scară mică
06:35 - 07:00
Vânătorii de case prin lume
Hbo
 
FILM 07:45 - 10:05
Hook
FILM 06:00 - 07:00
Povestea unui cavaler
Hbo 2 Hd
 
07:00 - 07:30
Masha si Ursul
07:30 - 08:20
Angry Birds: serialul
Hbo 3
 
FILM 06:00 - 07:00
Masca lui Zorro
Hbo Hd
 
FILM 07:45 - 10:05
Hook
History Hd
 
DOC 07:05 - 07:35
Războiul depozitelor: Texas
DOC 07:35 - 08:00
Războiul depozitelor: Texas
DOC 06:20 - 07:00
Arme născute din foc
Id Investigation Discovery
 
DOC 07:00 - 07:55
Persoane dispărute
DOC 07:55 - 09:45
Rude de sânge
DOC 06:10 - 07:00
Iubire criminală
Kanal D
 
07:30 - 08:15
Teleshopping
06:45 - 07:00
Știrile Kanal D
Look Plus Hd
 
07:00 - 07:30
The art of flight
07:30 - 08:00
Rezumatele Ligii I Betano
Nasul Tv
 
07:30 - 08:00
Teleshopping
06:30 - 07:10
Timpurile actuale
Nat Geo Wild
 
DOC 07:00 - 08:00
Pescar de oraș, cu Mike Iaconelli
DOC 06:00 - 07:00
Dead by Dawn
Nat Geo Wild Hd
 
DOC 07:00 - 07:25
Pe viață și pe moarte
DOC 07:25 - 07:50
Pe viață și pe moarte
DOC 07:50 - 08:35
Veterinar în Yukon
DOC 06:10 - 07:00
Prădători în paradis
National Geographic
 
DOC 07:00 - 08:00
Supraviețuitorul
DOC 06:00 - 07:00
Dezastre în aer
National Geographic Hd
 
DOC 07:00 - 07:25
Marea schemă, cu Kal Penn
DOC 07:25 - 07:50
Marea schemă, cu Kal Penn
DOC 07:50 - 08:15
Marea schemă, cu Kal Penn
DOC 06:40 - 07:00
Marea schemă, cu Kal Penn
National Tv
 
06:15 - 07:30
Albumul Naţional
Neptun Tv
 
07:30 - 08:30
Reporter
06:30 - 07:30
Jurnal de sănătate
Paramount Channel
 
FILM 06:30 - 07:10
Amor cu fiica șefului meu
Prima Tv
 
07:20 - 09:30
Victor Rebengiuc – în dialog cu Andreea Bibiri
06:50 - 07:00
Teleshopping
Pro Cinema
 
05:45 - 07:00
La Maruţă
Pro Tv
 
07:00 - 10:30
Ştirile Pro Tv
06:00 - 07:00
Ştirile Pro Tv
Protv International
 
06:00 - 07:15
Ştirile Pro Tv
Speranta Tv
 
07:00 - 08:00
Fii sănătos!
06:00 - 07:05
Provocările vieţii
Sportro
 
07:00 - 09:00
Stiri Sport.ro
The Museum Channel Hd
 
DOC 07:00 - 07:15
Richard Texier
DOC 07:15 - 07:30
Robert Combas
DOC 07:30 - 08:30
We are Artists not Vandals : Cyklop
DOC 06:30 - 07:00
We are Artists not Vandals : LUCA
Tlc
 
DOC 07:00 - 07:30
Rochia perfectă: Marea Britanie
DOC 07:30 - 08:00
Rochia perfectă: Marea Britanie
DOC 06:30 - 07:00
Rochia perfectă: Marea Britanie
Travel Mix
 
DOC 07:00 - 07:30
Muzee sub lupă
DOC 07:30 - 08:00
Dor de ducă
DOC 06:30 - 07:00
România mea
Trinitas Tv
 
07:10 - 07:15
Artă sacră
07:15 - 07:20
Sfinţii zilei (Sinaxar)
07:20 - 07:30
Mărturii şi evocări
07:30 - 07:45
Secvenţe TRINITAS
07:45 - 07:59
Talent şi efort
07:59 - 08:00
Cuvinte înţelepte
06:10 - 07:00
Slujba Acatistului
Tv Paprika
 
07:00 - 07:30
La piață cu Antonio Passarelli
07:30 - 08:00
Dora la piaţă
06:00 - 07:20
Să gătim din piaţă
Tv1000
 
FILM 06:35 - 07:00
Întâlnire de gradul trei
Tvh
 
07:00 - 08:00
Program muzical - Videoclipuri
06:45 - 07:45
Micul bucătar
Tvr 1
 
07:00 - 08:00
Matinal
Tvr 2
 
07:00 - 08:00
Oanapp
06:15 - 07:00
Teleshopping
Tvr 3
 
07:00 - 07:55
Matinalii
07:55 - 08:00
Maşina timpului
06:55 - 07:00
Imnul României
Tvr Hd
 
07:00 - 07:50
oanApp
07:50 - 07:55
Filler
07:55 - 08:00
Filler
06:55 - 07:00
Imnul României
Tvr International
 
07:00 - 07:50
Telejurnal matinal
07:50 - 08:00
Discover Romania
06:50 - 07:00
Diasporadar
Viasat Explorer
 
DOC 07:00 - 08:00
Bătălia roboților
DOC 06:30 - 07:30
Atelierul de la capătul drumului
Viasat History
 
DOC 07:00 - 07:30
Invenții extraordinare
DOC 07:30 - 08:20
Misterele muzeului
DOC 05:50 - 07:00
Cele 6 regine ale lui Henric al VIII-lea
Viasat Nature
 
DOC 07:00 - 07:45
Dominic Monaghan în sălbăticie
DOC 07:45 - 08:30
Dominic Monaghan în sălbăticie
DOC 06:30 - 07:15
Puişori la zoo
Viasat Nature History Hd
 
DOC 07:00 - 07:25
Distracție cu animale
DOC 07:25 - 07:55
Distracție cu animale
DOC 07:55 - 08:15
Ce câine mi se potriveşte?
DOC 06:10 - 07:00
Hărţi criminale